Varovanie
  • JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 572
Menu

Cart

Prečo nakupovať u nás Featured

Prečo nakupovať u nás

Vážený zákazník!

111Sme firma s praxou od r.2003 čo sa týka predaja kúrenárskej techniky-splyňovacích,liatinových kotlov,akumulačných nádrží,ohrievačov vody,radiátorov....

222Ponúkame certifikované výrobky našich dlhoročných výrobcov-dodávateľov, ktoré spĺňajú všetky náležitosti.

333Máme štrnásťročné skúsenosti v oblasti kúrenia,hlavne splyňovacích kotlov.

444Vieme u Vás spraviť obhliadku kotolne a pomôžeme pri výbere najvhodnejšieho kotla ,akumulačnej nádrže a príslušenstva.

555Nami ponúkaný tovar si u nás môžete pozrieť a oboznámiť sa s výhodami aj nevýhodami daného produktu.Pre nás je dôležité,aby zákazník bol spokojný s našou prácou,ale predovšetkým s vybudovaným kúrením.

666Poradíme Vám ako treba správne zapojiť kotol s akumulačnou nádržou,aby ste nemuseli stráviť v kotolni svôj drahocenný čas neustálym prikladaním paliva každé 2-3 hodiny.

777Zabezpečujeme servis na nami predané kotly do 48 hod. 0905 315 603

Cieľom našej firmy je pokračovať v rozširovaní a skvalitňovaní služieb našim zákazníkom, ako kompletné poradenstvo ohľadom vykurovania obytných domov, škôl, priemyselných budov, fóliovníkov... Špecializujeme sa na maloobchodný a veľkoobchodný predaj výrobkov pre vodu-plyn-kúrenie, pričom stálym obchodným partnerom ponúkame výhodné obchodné podmienky.
Dôkazom našej dobre odvedenej práce sú spokojní doterajší zákazníci a stáli odberatelia zahraničných firiem.
Po štrnástich rokoch sme sa rozhodli spustiť web stránku www.akumulacna-nadrz.sk,aby sme aj na Slovensku mohli mnohým zákazníkom ponúknuť dostupnejšie ceny za kvalitné akumulačné nádrže a ostatný sortiment.
Budeme radi ak využijete naše služby,poradenstvo.Prijímame kladné aj záporné hodnotenia klientov,lebo len tak sa vieme zkodonalovať  a napredovať v našej práci.

 

 

novalogo
BENAT-EKO s.r.o
Kolónia 742/20
943 42 Gbelce
Mobil: +421 905 155 360
E-mail: benateko@gmail.com

Log In or Register